Liczba odwiedzin strony

WSPÓLNOTA ODNOWY W DUCHU ŚWIĘTYM "NOWE PRZYMIERZE"

2019-09-22 12:43

Wspólnota zawiązała się w listopadzie 2007r., po zorganizowanym po raz pierwszy w tutejszej parafii Seminarium Odnowy Wiary, prowadzonym przez Formację "BENEDICTUS" z Wrocławia. Opiekunem wspólnoty został ks. proboszcz Sławomir Białobrzeski, a pierwszym Liderem Robert Gołaś.
Spotkania modlitewne odbywają się we wtorki po wieczornej Mszy św.( w kaplicy szpitalnej). Po spotkaniach formują się Grupki Dzielenia Słowem Bożym, nad którymi czuwają Animatorzy. Wspólnota posługuje również na Eucharystii z indywidualną modlitwą wstawienniczą w każdą trzecią niedzielę miesiąca, o godz 11.30 w kościele parafialnym.
Ważną grupą wyodrębnioną we wspólnocie jest Grupa Odpowiedzialnych, składająca się z kapłana, lidera i animatorów. Spotykają się oni cyklicznie na rozeznawaniu tematów katechez, na podstawie Słowa Bożego.

ROZPOCZĘCIE ROKU FORMACJI 2019/ 2020
Kolejny rok rozpoczął się spotkaniem Grupy Odpowiedzialnych.

Rozeznane zostały tematy katechez na spotkania modlitewne oraz
terminy innych wydarzeń.

WRZESIEŃ ( godz, 18.30)
03. - Spotkanie organizacyjne