Dzisiaj: 2058

Wspólnoty

2014-03-22 18:50

Rada Parafialna

,Ks. Dariusz Sakaluk - proboszcz, Bojarowska Maria, Delmaczyński Grzegorz, Góralczyk Wojciech, Kmieć Ewelina, Kusiak Barbara, Mikołajek Maria, Rakoczy Aneta, Zwierzyna Andrzej

Liturgiczna Służba Ołtarza

Nadzwyczajni szafarze Komunii - 3; ministranci - 15
Służą na Mszach w niedziele i w tygodniu

Schola dziecięca

Prowadzi Beata Bauch

Próby w każdą środę o godz. 1630. W okresie zimowym w kaplicy szpitalnej. Jesienią i wiosną salce w kościele.

Schola dorosłych

Prowadzi Marek Delmaczyński. Posługują na sumie parafialnej w I Niedzielę miesiąca oraz na ważnych uroczystościach kościelnych i parafialnych

Odnowa w Duchu Świętym  ''Nowe Przymierze''

Lider - Barbara Kusiak.
Spotkania modlitewne odbywają się w każdy wtorek, zazwyczaj po wieczornej Mszy Świętej

Grupa charytatywna

Grażyna Król, Barbara Kusiak, Barbara Szymczak, Ewelina Kmieć oraz grono współpracowników.

Straż Honorowa

Zelator - Grzegorz Delmaczyński. Msza Święta i zmiana tajemnic różańca świętego w każdy I Piątek miesiąca.

Żywy Różaniec

Sześć Róż. Zelatorzy:  Hieronima Izdebska, Teresa Rutowicz, Maria Mikołajek, Ludwika Ogryzek, Andrzej Zwierzyna, Marek Delmaczyński. Zmiana tajemnic różańca w I Sobotę miesiąca po Mszy św.

Margaretki

Spotkania w I Czwartek Miesiąca