WIELKANOC 2017

2017-04-15 12:42

Szanowni Parafianie,

Oto Chrystus Zbawiciel złożył Bogu Ojcu w mocy Ducha Świętego Ofiarę doskonałą i czystą - za każdego z nas, ofiarowując nam wymazanie win, zbawienie oraz wieczne szczęście.

W radości Wielkanocnego poranka proszę o przyjęcie życzeń ubogacającego, dogłębnego i obfitującego w radość przeżycia tegorocznego Misterium Paschalnego.

Niech w Niedzielę zawita do Waszych serc i domów Gość najbardziej oczekiwany – Jezus Prawdziwie Zmartwychwstały. Niech rozproszy ciemności Waszych trosk, zmartwień i niepokojów Światłością Zmartwychwstania, niech ukaże Waszym oczom ślady męki, by zaradzić niedoskonałościom Waszej wiary. Niech podniesioną, przebitą dłonią pobłogosławi Wam osobiście i nada nową moc Waszemu życiu. Niech Jego odczuwalna Obecność spłynie na Was pokojem i nadzieją wykraczającą poza ramy doczesności. Niech Jego ostateczny triumf nad śmiercią i Nieprzyjacielem upewni Was, że wszystkie krzyże i niedogodności życia codziennego zamienią się w perspektywie wieczności w Wasze pełne z Nim Zwycięstwo i szczęście nie do opisania.

Niech Umiłowany Baranek Paschalny pozostawi Wam życie, które obiecał – w pełni zdrowia, szczęścia, optymizmu, radości oraz w obfitości największej z łask – tej, która jest Jego Miłością i Miłosierdziem.

Z Paschalnym błogosławieństwem i pozdrowieniami,
Ks. Proboszcz Sławomir Białobrzeski