Początek roku formacji 2022/23

2022-10-28 17:17

Początek kolejnego roku formacji obfitował w wiele wydarzeń.
Pierwszym z nich było spotkanie na szczeblu diecezjalnym liderów i animatorów. Omawialiśmy na nim plan wydarzeń na rok formacji oraz dzieliliśmy się spostrzeżeniami z funkcjonowania wspólnot.

Formację naszej wspólnoty rozpoczęliśmy od Eucharystii dziękczynnej i modlitwy za kapłanów, którzy służyli wspólnocie, zmarłych i żywych. Powierzyliśmy Panu Bogu naszą służbę, rodziny i parafie.
Na koniec uczciliśmy ten piękny dzień spotkaniem przy cieście i kawie.

Kolejnym z wydarzeń był Dzień Jedności Wspólnot, który tym razem odbył się w Kłodzku. Dość spora grupa naszej wspólnoty uczestniczyła w tym  spotkaniu. Pięknie przygotowany program, oprawa muzyczna, budująca konferencja, adoracja. Wszystko to uwieńczone największym cudem - Eucharystią.
Czymś nowym, ku zaskoczeniu wszystkich był punkt spotkania pt. Radość.
Każdy mógł poczuć się jak dziecko poprzez tańce i śpiewy.

Już teraz przygotowujemy się do kolejnych wydarzeń jakimi są rekolekcje diecezjalne oraz mini jubileusz naszej wspólnoty.
Na pewno  podzielimy się  przeżyciami.

Dla przypomnienia
Spotkania modlitewne naszej wspólnoty odbywają się w każdy wtorek podwieczorek Mszy Świętej, w kaplicy szpitalnej.
Jeśli chcesz poznać wolę Bożą wobec siebie i pragniesz wraz z nami podążać za Jezusem to ZAPRASZAMY.🙏

Zapraszamy również do galerii z wymienionych wydarzeń.