Grafik spotkań

Wspólnota ,, Nowe Przymierze" spotyka się w każdy wtorek, zazwyczaj po wieczornej Mszy Świętej, w kaplicy szpitalnej, przy kościele parafialnym.

Spotkania mają charakter modlitewny z katechezą tematyczną, po których jest dzielenie się  w małych grupkach.
Raz w miesiącu pochylamy się nad wspólnotowym rozeznawaniem Słowa Bożego, skierowanego do nas, jako wspólnoty.
Jest również czas na świadectwa i spotkania integracyjne.
Przedstawiciele wspólnoty uczestniczą aktywnie w działaniach parafii : Grupa Charytatywna, Schola Dorosłych, przygotowywanie dzieci do przyjęcia Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej, młodzieży do Sakramentu Bierzmowania, prowadzenie Scholi Dziecięcej oraz w różnych wydarzeniach parafialnych.
        Wspólnota uczestniczy również w spotkaniach formacyjnych na szczeblu diecezjalnych oraz w różnych innych wydarzeniach.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI  DOTYCZĄCYCH DZIAŁANIA WSPÓLNOTY MOŻNA ZNALEŹĆ NA STRONIE WSPÓLNOTY NA FB.
Do dołączenia do nas, by razem podążać za Jezusem.🙏